/>

Ece Seçkin’den “Külotla sahneye çıkmasınlar” diyen İzzet Yıldızhan’ın tekne videosuna tepki

Ece Seçkin, daha önce kendilerini “Külotla sahneye çıkmasınlar bir zahmet” diyerek eleştiren İzzet Yıldızhan’ın teknede yarıçıplak şekilde şarkı söylemesine sessiz kalamadı. Yıldızhan’ı eleştiren Seçkin, “Bize bunu söyleyen İzzet abime bakın. Yarıçıplak halde loy loy yapman da benim psikolojimi bozuyor” dedi.

Yayınlama: 08.04.2024
A+
A-

Daha önce yaptığı bir açıklamada kadın sanatçıların kıyafetlerini eleştirerek “Burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” diyen İzzet Yıldızhan, teknede yarıçıplak halde şarkı söyleyince Ece Seçkin‘den tepki gecikmedi.

Yıldızhan’ın teknede eğlendiği anlara sessiz kalamayan şarkıcı Ece Seçkin “Bize ‘Sahneye külotla çıkmayın çocuğumun psikolojisi bozuluyor’ diyen İzzet abimin yarıçıplak halde hele loy loy yapması ve 18’liği saklayıp kapağı masada unutma ihtimali de benim psikolojimi bozuyor” dedi.

“HERKES TOPLUMA GÖRE YAŞAMALI, KÜLOTLA SAHNEYE ÇIKMASINLAR”

İzzet Yıldızhan, kadın sanatçıların sahne kıyafetlerini eleştirerek “Her sanatçının yaşam biçimi var, saygı duyarım ama şu da bilinmeli ki burası Türkiye. Herkes bu topluma göre yaşamalı. Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet. Ben demiyorum ki peçe ile çıksın. Ama sahne adabı denilen bir şey var. Ben ekranlarda böyle şeyler görmek istemiyorum. Biz nispeten de olsa örf adetlerimize dikkat ediyoruz” demişti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.