Elazığ’da park tartışmasında polisin hızlı müdahalesi faciayı önledi

Elazığ’da iki grup arasında park yüzünden çıkan sözlü tartışma sonrasında bir sürücü tüfekle karşı tarafın üzerine yürüdü. Polisin hızlı müdahalesi sonrası tüfekli saldırgan etkisiz hale getirilirken taraflar gözaltına alındı.

Yayınlama: 09.04.2024
A+
A-

Elazığ‘da iki grup arasında park yüzünden çıkan sözlü tartışma sonrasında hızını alamayan bir sürücü, bagajından çıkardığı tüfek ile karşı tarafın üzerine yürüdü. Polis ekiplerinin müdahale ettiği olayda, şahıslar polis merkezine götürülürken tüfeğe ise el kondu.

Elazığ'da park tartışmasında polisin hızlı müdahalesi faciayı önledi

Olay, merkeze bağlı Gazi Caddesi’nde bulunan İzzetpaşa Cami önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir sürücü cadde üzerinde ikinci sıraya park etti. Bu sırada caddeye çıkmak isteyen başka bir sürücü, ikinci sıra park eden araç yüzünden çıkamayınca durumu polise bildirdi. Bu sırada diğer sürücünün de gelmesi üzerine taraflar arasında tartışma çıktı.

Elazığ'da park tartışmasında polisin hızlı müdahalesi faciayı önledi

POLİS TARAFINDAN ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Vatandaş ve polis ekiplerinin olaya müdahale etmesiyle tartışma sona erdi. Aracına binerek olay yerinden uzaklaşan sürücü, 100 metre ilerde durarak aracın bagajından pompalı tüfek çıkardı. Tartıştığı kişilere doğru hareket etmeye başlayan şahıs, olay yerinde bulunan sivil ve trafik ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi. Tüfeğe el konulurken taraflar, polis merkezine götürüldü.

Elazığ'da park tartışmasında polisin hızlı müdahalesi faciayı önledi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.