Kahvehanede 2 kişi ölmüştü! Ardından kız isteme meselesi çıktı

Kastamonu’da bir kişi, aralarında husumet bulunan amca ve yeğenine kahvehanede kurşun yağdırdı. Silahlı saldırıda amca ve yeğeni hayatını kaybederken husumetin nedeninin kız isteme meselesi olduğu ortaya çıktı.

Yayınlama: 14.04.2024
A+
A-

Kastamonu‘nun Devrekani ilçesinde bir kişi, bir amca ile yeğenine kahvehanede kurşun yağdırdı. Silahlı saldırıda amca ve yeğeni hayatını kaybetti, saldırıyı gerçekleştiren şahıs polis ekiplerince gözaltına alındı.

KAVGANIN NEDENİ KIZ İSTEME ÇIKTI

Devrekani’de Kurt Şeyh Mahallesi Demirciler Caddesi üzerinde bir kıraathanede kız isteme mevzusundan dolayı husumetli olan Murat K. ile Muzaffer Üstüner (65) ve yeğeni Adem Üstüner (45) arasında ilçe merkezinde kavga çıktı. Çıkan kavgayı çevredeki vatandaşlar araya girerek yatıştırdı.

YANINA SİLAH ALARAK GELDİ

Bir süre sonra Murat K., yanına silah alarak kıraathanede oturan Muzaffer Üstüner ve yeğeni Adem Üstüner’in yanına geldi. Burada Muzaffer Üstüner ve yeğeni Adem Üstüner’e kurşun yağdıran Murat K., ardından olay yerine gelen polis ekiplerini teslim oldu. Silahlı saldırıda Muzaffer Üstüner ve yeğeni Adem Üstüner olay yerinde hayatını kaybetti.

YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Olayın ardından polis ekipleri, çevrede güvenlik önlemleri alarak incelemelerde bulundu. Cumhuriyet Savcısının ve Olay Yeri İnceleme ekiplerinin incelemesinin ardından Muzaffer ile yeğeni Adem Üstüner’in cenazeleri, Devrekani Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı. Olayın ardından Üstüner’in yakınları, cinayet mahalline gelerek sinir krizleri geçirdi. Sinir krizleri geçiren Üstüner’in yakınları, sağlık ekiplerince Devrekani Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kahvehanede 2 kişi ölmüştü! Ardından kız isteme meselesi çıktı

Kahvehanede 2 kişi ölmüştü! Ardından kız isteme meselesi çıktı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.