Lunaparkta trambolin kazası! Kemeri açılan çocuk ölümden döndü

Avcılar’da lunaparka giden bir çocuk, bindiği trambolin salıncağın kemerinin açılması sonucu düştü. Çocuğun ailesi, işletmenin tedbir almadığını belirtirken işletme çalışanları ise aileyi suçladı.

Yayınlama: 14.04.2024
A+
A-

İstanbul Avcılar’da ailesiyle lunaparka giden çocuk trambolin salıncağa bindi. Baba, çocuğunu eğlendirmek için salıncağın bağlı olduğu halatı çekip bırakırken, salıncağın kemeri açıldı. Dakikalarca savrulan çocuk, trambolinin üzerine düştü.

BABA HALATI ÇEKİP BIRAKTI, KEMER AÇILDI

Denizköşkler Mahallesi’ndeki lunaparkta dün öğle saatlerinde ailesiyle birlikte lunaparka giden çocuk, trambolin salıncağa bindi. Baba, kızını eğlendirmek için halatı çekip bırakırken, çocuğun bağlı olduğu kemer bir anda açıldı. Dengesini kaybeden çocuk dakikalarca salıncakta savrulduktan sonra tronbolinin üzerine düştü. Yara almadan kurtulan çocuğu gören ailesi panikle sarılarak düştüğü yerden aldı.

Aile, işletmedeki görevlilerin kemeri yeterince sağlam bağlamadığını öne sürerken, görevliler ise kazada ailenin suçlu olduğunu söyledi. Korku dolu anlar cep telefonu ve güvenlik kamerasına yansıdı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.