Hastane tuvaletine kamera koyup yıllarca kaydetti

Balıkesir’de bedensel engelli bir şahsın çanta içine yerleştirdiği gizli kamera düzeneğiyle yıllarca hastane tuvaletinde görüntü kaydettiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan şüpheli, suçunu itiraf ederken bu durumun kendisinde bir rahatsızlık olduğunu söyledi. İfadesi alınan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yayınlama: 21.04.2024
A+
A-

Balıkesir‘in Bandırma ilçesinde, bedensel engelli olan bir şahsın, çanta içine yerleştirdiği gizli kamera düzeneğiyle, Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin tuvaletinde yıllarca görüntü kaydettiği ortaya çıktı.

HEMŞİRE FARK ETTİ

Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde skandal bir olay yaşandı. Bir hemşirenin hastanenin tuvaletine bırakılmış olan çantayı fark edip durumu polise ihbar etmesi sonucu, bir gizli kamera düzeneği ortaya çıktı. Polis ekipleri, içinde gizli kamera düzeneği bulunan çantayı tuvalete bırakan kişinin kimlik tespitini yaptı.

3-4 YILDIR GÖRÜNTÜ ALDIĞINI İTİRAF ETTİ

Nöbetçi savcıdan alınan talimat doğrultusunda, şüpheli T.Ö. (52) gözaltına alındı. T.Ö. sorgusunda, sağlık sorunları nedeniyle hastaneye sıkça gittiğini, telefon kamerasını kullanmak suretiyle oluşturulan düzeneği kendisinin hazırladığını ve yaklaşık 3-4 yıldır zaman zaman bu tarz görüntüler aldığını itiraf etti. Sorgusunda bu durumun kendisinde bir tür rahatsızlık hali olduğunu beyan eden T.Ö., kayda aldığı görüntüleri daha sonra imha ettiği yönünde savunma yaptı. T.Ö., sorgusunun ardından çıkarıldığı adli makamlarca tutuklandı.

Hastane tuvaletine kamera koyup yıllarca kaydetti

Hastane tuvaletine kamera koyup yıllarca kaydetti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.